Veselé Vánoce a šťastný Nový rok

20.12.2019

obrázek

Kolektiv naší firmy Protlum Vám přeje krásné prožití vánočních svátků a šťastný vstup do nového roku. Od pondělí 6.1.2020 Vám budeme opět plně k dispozici.

Celý článek »

Firma Protlum se zabývá zakázkovou výrobou tlumičů pérování, které jsou určeny především pro automobilové závody, ale také čtyřkolky, sněžné skútry, sportovní vozy, retro vozy i prototypy. Na základě zadaných parametrů jsme schopni vyrobit tlumiče prakticky na jakékoliv vozidlo.

 

Motto: „Chceme vítězit s našimi zákazníky,
staňte se jimi i Vy…"

Jindřich Křístek
majitel firmy

Produkty

O nás

 

Historie naší firmy sahá do roku 2004, kdy jsem se po deseti letech závodění na endurových motorkách a dvanáctileté praxi ve výrobě sportovních tlumičů rozhodl pro založení vlastní firmy, zaměřené především na výrobu špičkových závodních tlumičů s možností nastavení útlumů. Tehdy jsem začal vyvíjet první prototyp tlumiče s vyrovnávací nádobkou a regulací útlumových charakteristik.

Jedny z prvních tlumičů úspěšně používal například Václav Fejfar ve své bugině. V průběhu let prošly tlumiče Protlum velkým vývojem a díky tomu se řady našich zákazníků rozšířily kromě mnoha předních jezdců z České Republiky i do zahraničí, např. na Slovensko, do Polska, Slovinska, Chorvatska, Rumunska, Francie, Německa, Rakouska…

 

Motto: „Chceme vítězit s našimi zákazníky,
staňte se jimi i Vy…"

Koncem roku 2009 se firma Protlum přestěhovala do nových výrobních prostor. Současně s tím jsme rozšířili počet spolupracovníků a navýšili výrobní kapacity. I nadále je však naší prioritou individuální spolupráce a vstřícný přístup ke každému zákazníkovi. Naši zákazníci byli vždy na prvním místě a v řadě případů jsou i našimi přáteli.

Kromě vlastního vývoje a výroby tlumičů zajišťujeme samozřejmě také pravidelné repase. Naše zákazníky také stále více podněcujeme k aktivitě v oblasti testování. Kvalita podvozku a správné nastavení útlumových charakteristik je jedním z klíčových bodů úspěchu v každém odvětví motoristického sportu, a proto nabízíme také aktivní účast při testovacích jízdách a pomoc při nastavení podvozku. Bez pečlivého testování je investice do kvalitních tlumičů polovičatá…


JIndřich Křístek
 majitel firmy

 
 

 

Kontaktujte nás
tel.: (+420) 606 88 77 83
e-mail: kristek@protlum.cz

Provozovna, korespondence
Jindřich Křístek

Huť 88
468 26, Pěnčín