EDDA cup Ještěd

22.06.2017

obrázek

 

O víkendu jsme se byli podívat na závodech ZAV na Ještědu. Konal se tu další díl "mistráku" - Česká trofej, Historici i velké mistrovství.

V neposlední řadě se tu jel i EDDA cup, pod jehož hlavičkou (spolu s patronem, firmou HOSTR) se celé závody konaly. Počasí bylo v sobotu horší, v neděli perfektní. Organizace a atmosféra byla skvělá po celý víkend  :)

Fandili jsme závodníkům s našimi podovozky, kteří získali několik podiových umístění a udělali nám velikou radost. Podívejte se na odkaz na náš facebookový profil, kde jsou fotky (a který aktualizujeme častěji, než webovky.... :) )

 

https://www.facebook.com/Protlum-276409739056459/?ref=aymt_homepage_panel

Celý článek »

soubor Příloha ke stažení


Firma Protlum se zabývá zakázkovou výrobou tlumičů pérování, které jsou určeny především pro automobilové závody, ale také čtyřkolky, sněžné skútry, sportovní vozy, retro vozy i prototypy. Na základě zadaných parametrů jsme schopni vyrobit tlumiče prakticky na jakékoliv vozidlo.

 

Motto: „Chceme vítězit s našimi zákazníky,
staňte se jimi i Vy…"

Jindřich Křístek
majitel firmy

Produkty

O nás

 

Historie naší firmy sahá do roku 2004, kdy jsem se po deseti letech závodění na endurových motorkách a dvanáctileté praxi ve výrobě sportovních tlumičů rozhodl pro založení vlastní firmy, zaměřené především na výrobu špičkových závodních tlumičů s možností nastavení útlumů. Tehdy jsem začal vyvíjet první prototyp tlumiče s vyrovnávací nádobkou a regulací útlumových charakteristik.

Jedny z prvních tlumičů úspěšně používal například Václav Fejfar ve své bugině. V průběhu let prošly tlumiče Protlum velkým vývojem a díky tomu se řady našich zákazníků rozšířily kromě mnoha předních jezdců z České Republiky i do zahraničí, např. na Slovensko, do Polska, Slovinska, Chorvatska, Rumunska, Francie, Německa, Rakouska…

 

Motto: „Chceme vítězit s našimi zákazníky,
staňte se jimi i Vy…"

Koncem roku 2009 se firma Protlum přestěhovala do nových výrobních prostor. Současně s tím jsme rozšířili počet spolupracovníků a navýšili výrobní kapacity. I nadále je však naší prioritou individuální spolupráce a vstřícný přístup ke každému zákazníkovi. Naši zákazníci byli vždy na prvním místě a v řadě případů jsou i našimi přáteli.

Kromě vlastního vývoje a výroby tlumičů zajišťujeme samozřejmě také pravidelné repase. Naše zákazníky také stále více podněcujeme k aktivitě v oblasti testování. Kvalita podvozku a správné nastavení útlumových charakteristik je jedním z klíčových bodů úspěchu v každém odvětví motoristického sportu, a proto nabízíme také aktivní účast při testovacích jízdách a pomoc při nastavení podvozku. Bez pečlivého testování je investice do kvalitních tlumičů polovičatá…


JIndřich Křístek
 majitel firmy

 
 

 

Kontaktujte nás
tel.: (+420) 606 88 77 83
e-mail: kristek@protlum.cz

Provozovna, korespondence
Jindřich Křístek

Huť 88
468 26, Pěnčín